Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Seznam produktů výrobce Krause

Společnost KRAUSE pochází z Německého města Alsfeld. Společnost byla založena v roce 1900 a má tedy více než 100 letou tradici.
 

Vyrábí hliníkové pojízdné lešení STABILO, lešení ProTec, lešení ClimTec, HOBBY lešení řady CORDA. Profesionální hliníkové ŽEBŘÍKY, profesionální speciální ŽEBŘÍKY, žebříky HOBBY a HOBBY žebříky speciálnípódia.

KRAUSE – Werk GmbH & Co. KG


 


Společnost KRAUSE pochází z Německého města Alsfeld. Společnost byla založena v roce 1900 a má tedy více než 100 letou tradici.
 


Vyrábí hliníkové pojízdné lešení STABILO, lešení ProTec, lešení ClimTec, HOBBY lešení řady CORDA. Profesionální hliníkové ŽEBŘÍKY, profesionální speciální ŽEBŘÍKY, žebříky HOBBY a HOBBY žebříky speciálnípódia
 


Během této doby se dynamicky rozvíjející společnost proměňuje na mezinárodní a nadnárodní společnost s výrobou a distribucí hliníkového pojízdného lešení a žebříků nejen po celé Evropě ale také i s vývozem do zámoří.


Společnost KRAUSE vlastní distribuční a výrobní závody v Německu, Polsku, Maďarsku, Rusku a Švýcarsku. Výrobky společnosti KRAUSE hliníkové lešení, hliníkové žebříky splňují veškeré standardy, funkčnost, použitelnost a především bezpečnost.


Společnost KRAUSE klade zvláštní důraz na praktičnost a inovaci.


 


NÁZEV KRAUSE ZNAMENÁ VYSOCE KVALITNÍ PRODUKTY S NEJVYŠŠÍM DŮRAZEM NA BEZPEČNOST


 


Přísné požadavky na kvalitu, bezpečnost a vývoj KRAUSE testuje ve své vlastní laboratoři a továrně v Německu. Autonomie vývoje je nedílnou součástí filozofie společnosti KRAUSE.


Důkazem jsou mezinárodní i domácí ochranní známky a patenty na pojízdné hliníkové lešení, hliníkové žebříky. Mezinárodní a národní ocenění znova a znova dokazuje inovaci a kvalitu společnosti KRAUSE

Zobrazit

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.